Deník Bugatky Jarý

Den 1. - Středa

Dneska jsme ve škole dostali za úkol psát si deníček, tak si ho píšu, což je evidentní, protože tohle teď asi někdo čte - možná. Jako vždy jsem dneska nic nestihl. Byl jsem ve škole, samozřejmě že do dlouho do odpoledne, po vyučování jsem si chtěl zacvičit a být s kámošema, ale nějak jsem to nestihl jako už celej minulej půlrok. Teďko je večer a já pudu za chvíli spát. Jenže ještě musím vymyslet nějaký moudro, takže myslím ……………… Hmmmm tak to by stačilo. Adios Amigos (ještě vědět, jak se to píše heh)

Den 2. - Čtvrtek

Tak to byl zase jeden dlouhatááánskej a nudnej den. Dneska jsem stihnul se něco učit do školy. Jak já to dělám, že nic nestíhám. Venku je hnusně a to mi na náladě moc nepřidává. Nesnáším zimu, mraky a mráz, ale jinak mám rád sníh.

Den 3. - Pátek

HURÁ už je to tu, dva krásný dny a pak zase smrt. Jde se pařit, jenže já nějak nemám chuť (co se to s Tebou stalo - pozn. Pařícího Já), tak se dá říct, že ten svůj čas nějak promrhám. Chtěl bych jít na vojnu, jenže jsem ještě moc mladej a studuju, takže mám smůlu.

Den 4. - Sobota

Ráno jsem vstal a dělal takový hovadiny jako snídani, hygienu atd. Hmmmm a najednou byli tři hodiny odpoledne. Tímhle tempem za chvíli chcípnu a ani si toho nevšimnu. Proč se lidi vůbec bojej smrti? Vždyť pak už (nejspíš) nic nebude, rozhodně NÉÉÉ nějakej ten bůh. Tak mě tak napadá, že do Guinessovy knihy rekordů by se měl zapsat nový rekord, něco jako NEJVĚTŠÍ BLUD V HISTORII LIDSTVA a samožrejmě, že vítězem by se stala všechna náboženství (hlavně KATOLICTVÍ) vyjma Egyptských bohů atd. (Ptáte se proč mi nevadí Egyptské božstvo? Je to proto, že s tím nedělají lidé takové cavyky a neexistují tam nesmyslné zákazy a nařízení jako u katolictví!)

Den 5. - Neděle

Neděle, jeden by si mohl myslet, že to je den odpočinku, ale jen ten kdo nemá na matiku Mrs. Balcarovou. Tak jsem si udělal menší asi čtyř stránkový (A4) úkol, chtělo by se to učit, abych mohl mít šanci tak na trojku, i když jsem se docela zlepšil na dvojky a trojky. Má radost ze zlepšení však netrvala dlouho, protože jsem hned na to dostal 5 za to že jsem neměl vlepený milimetrový papír do sešitu, byl jen vložený (Jako bych byl nějaký prvňák, ale to je na té naší instituci normální. Jeden by si myslel, že v 17, nebo v 18 letech by si student dělal zápisky jak by chtěl a učitel by jen vykládal a zkoušel…). Já vim, že mám psát deník, jenže když se zamyslím nad tím co se dnes stalo, tak mě napadají různé věci a tak mi přijde škoda nepodělit se o ně s tímto virtuálním papírem ve Wordech.

Den 6. - Pondělí

Velikonoce jsou tu, ale mě je to jedno, protože to neslavíme a ani nikdo koho znám, myslim, možná nějaký blázni nebo Repy ten je z vesnice. Hlavně že je volno! Dneska jsem se byl podívat na té pseudo pouti na Sítný a při pohledu na ty atrakce mě napadá, že nechápu, jak na to může někdo vlézt, to bych si radši šel skočit Bungie Jump a před smrtí bych se aspoň prolétnul.

Den 7. - Úterý

Neznám horší pocit, než jít po prázdninách první den do školy. Tak dneska jsem si udělal ty šablony na matiku, to byl zase jeden geniální a smysluplnej úkol, dokonce i moje máma si o tom myslí své. Teď jdu spát, i když je to stejně zbytečný, protože budu zase nevyspalej jako vždy (Instituce totiž otevírá už v 7:30).

Andrew
zpět na úvod