Spermie

"Říká se, že když umíráš, celý tvůj dosavadní život se ti promítne před očima. I já jsem kdysi umíral a viděl jsem všechno jako ve zpomaleným filmu. Nejdřív jsem si jenom tak plavala a kolem mě plavaly miliardy a miliardy mých potenciálních sourozenců. Potom jsme všichni někam plavali a nakonec jsme byli spolknuti; a tak jsme zemřeli." Život spermie.

Někdy je dobře a někdy nikoli. Ale proč si stěžovat na ten posranej život? Vždyť ho máš přesně takovej, jak si ho zasloužíš. Jseš svině? Pak máš sviňskej život! Jseš dobrej? Pak máš taky sviňskej život! Nejsi? Tak máš smůlu! BUĎ a budeš mít sviňskej život, jako všichni kolem tebe.

Štěstí, co je to štěstí? Muška jenom zlatá? Tak to teda určitě ne! Štěstí není, všechno je tak, jak to bejt má, neexistuje žádná náhoda, tudíž ani štěstí. Osud je kurva a tak si zaplaťte tu nejlepší, na kterou máte. Říká se, že čím dražší kurva, tím lepší sex, ale neplatí to samé i o osudu? Když se narodíte bohatí, máte velkou šanci prožít velmi "šťastný" život, tedy život bezproblémový, který si pořádně užijete. Narodili jste se chudí? Tak to raději honem rychle zabalte, neboť si užijete velký hovno. Váš život bude mít do toho bezproblémového daleko asi tak jako je vzdálenost Paříž - New York (ne letadlem, ale pěšky). Bye, bye!

Znáte to: ona potká jeho, on potká ji. Ona se zamiluje do něj, on se zamiluje do ní. Ona je bohatá, on taky. Vzali se a měli spoustu krásných dětí. Žili až do spokojené smrti (ve věku 90 let). Tak takhle to nikdy nebylo a ani nikdy nebude!!! On potkal ji, ona si ho ani nevšimla; on byl chudej, ona bohatá. On se zabil a ona se nešťastně vdala, měla dvě děti (zdravotně postižené) a zemřela na infarkt v 50 letech. Drsný??? Nikoli, dámy a pánové, TO JE ŽIVOT!!!

Baví se takhle Bůh se svým starým kámošem Satanem. "Tak co, Satane, co uděláme dneska těm lidem, už mě pěkně serou?" Satan, mírumilovný tvor, který měl jenom smůlu, že jej lidé nepochopili, ale na rozdíl od Boha nad nimi nikdy nezlomil hůl, se na něj nechápavě podívá: "Co ti zase přeletělo přes frňák? Že ty ses zase blbě vyspal?" "Ále, furt se zabíjejí, teď už fakt ve velkým. Zabíjení lidí je moje jediná zábava a ti zasraní lidé mi teď do toho fušujou. Takhle to dál nejde, vyhladím je!" Bůh se jal odříkávat zaříkadlo, jímž by ukončil působení lidí na planetě Zemi. Vtom se naštval zase Satan, vytáhl bouchačku a Boha odbouchl jako toho psa. No a tak Satan zachránil lidstvo!!!

Satan si užívá svého panství v pekle, když v tom k němu začnou dolejzat všichni ti lidé, kteří jsou pod jeho ochrannými křídly. "Satane, musíš něco udělat, už se sem nevejdeme, musíš nějak obnovit Ráj, aby tam šli ti nejhorší z nás a všichni v budoucnu." Tak Satan promluvil: "Budiž Bůh a budiž Ráj, kam by se mohli všichni špatní ze Země uchýlit po své smrti. Den první." Tak se stalo. Zbylých 6 dní Satan odpočíval. Od té doby je to všechno v pěkné p. . . . i!!!

Standa
zpět na úvod